BĮ Skalvijos namai paskirtas likvidatorius:

Pranesimas%20del%20paskelbimo%20intern.%20svetaineje.docx . 

Skalvijos namai kviečia fizinius ir juridinius asmenis prisidėti prie aplinkos bendruomeniniuose namuose (Vytauto Didžiojo g. 53C Jurbarke) tvarkymo. Džiaugsimės ir būsime dėkingi už bet kokią pagalbą savanorišku darbu, patarimais ar dekoratyviniais želdiniais. Informacija nėra aktuali, nes Jurbarko rajono savivaldybės taryba 2023 m. lapkričio mėn. sprendimu panaikino savo sprendimą panaudos būdu paskirti gyvenamąjį namą Skalvijos namams ir nusprendė panaudos būdu patalpas perduoti VšĮ Jurbarko socialinės paslaugos.

Skalvijos namai nuolat ieško psichologų, turinčių darbo patirtį su vaikais, galinčių dirbti pagal individualų poreikį. Ypatingai yra laukiami savanoriai. Su pasiūlymais prašome kreiptis į įstaigos administraciją.

Skalvijos namai 2022 m.  gruodžio mėn. viešojo konkurso būdu įsigijo 9 vietų mikroautobusą, kuro kaina - 24.490 Eur. Pardavėjas - fizinis asmuo Andrius Jasinskis. Automobilio pirkimo pardavimo sutartis:
Sutartis%20(1).pdf .

Administracija dirba naujose patalpose:

Nuo 2020 m. sausio 31 d. Jurbarko rajono savivaldybės biudžetinės įstaigos Skalvijos namai administracija dirba naujose patalpose adresu Lauko g.17-1A, Jurbarke. Visus kviečiame į svečius!


Tarnybiniai automobiliai:

  -  lengvasis - Škoda Octavia, kurio valstybinis numeris yra FRP252;

  -  mikroautobusas - Nissan NV400, kurio valstybinis numeris yra MJE805;

  - mikroautobusas - MB Vito, kurio valstybinis numeris yra CZB588. Automobilis techniškai netvarkingas, neturi techninės apžiūros, yra neeksploatuojamas.


Norite apsilankyti, susipažinkite su galiojančia tvarka:

PATVIRTINTA      

Skalvijos  namų  direktoriaus                                                                                                  2020 m. vasario  19 d.

                                                                                     įsakymu Nr. V-5SVEČIŲ LANKYMOSI IR SAVANORIŠKO DARBO

SKALVIJOS NAMUOSE

TVARKOS APRAŠAS:


Sve%C4%8Diavimosi%20ir%20savanoryst%C4%97s%20Skalvijos%20namuose%20tvarka%202020%2002%2019.pdf . 
  

 

Skalvijos namai
Aukime kartu